تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی
شناسه محصول: 898 موجود

منقل تاشو


قیمت : 49,000تومان
برچسب ها :منقل تاشو ,

توضیحات محصول

منقل تاشووسیله ای کوچک و کار امدقابلیت حمل آساندارای پایه برای قرار گیری روی تمام سطوحدارای ظرف نگهدارنده ی زغالدارای یک عدد توری فلزی
قیمت : 49000 تومان
منقل تاشو یک محصول جالب و کارآمد برای استفاده در همه مکان ها می باشد. در منزل، در سفر، در پیک نیک و هر جا که دلتان بخواهد بدون ترس از کثیف کاری می توانید به کباب کردن هر چیزی که دوست دارید بپردازید. این منقل بسیار شیک و بادوام بوده و مناسب برای استفاده در آپارتمان و ... میباشد.ویژگی این منقل تاشو قابلیت حمل آسان می باشد. همچنین این منقل دارای یک عدد توری

ادامه مطلب  
تحلیل ناپایداری استاتیکی سازه های فضاکار تاشوی سازگار با المان های قیچی سان


• پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش سازه با عنوان: تحلیل ناپایداری استاتیکی سازه های فضاکار تاشوی سازگار با المان های قیچی سان  • دانشگاه صنعتی سهند  • استاد راهنما: دکتر کریم عابدی – دکتر محمد رضا چناقلو  • پژوهشگر: طهمز احمدپور محمودآباد  • سال انتشار: اسفند 1383  • فرمت فایل: PDF و شامل 210 صفحه چکیــــده:در حالت کلی سازه‌های فضاکار، سیستم‌های سازه‌ای هستند که دارای عملکرد سه بعدی هستند. در عمل سازه‌های فضاکار به گروه خاصی از سازه‌ها گفته می‌شود که شامل شبکه‌ها، چلیک‌ها، گنبدها، دکل‌ها، شبکه‌های کابلی، سیستم‌های پاشامی، سازه‌های تاشو و کش بست‌ها هستند.

ادامه مطلب  
شناسه محصول: 754 موجود

سبد آبکشی تاشو پایه دار


قیمت : 18,000تومان
برچسب ها :سبد آبکشی تاشو پایه دار ,

توضیحات محصول

سبد آبکشی تاشو پایه دارطراحی زیبا و شکیلساخته شده از PVC مرغوب با کیفیت بالااستحکام و مقاومت عالیمناسب جهت قرار دادن میوه و سبزیجات شسته شدهایده آل برای آبکشی انواع ماکارونی و پاستاوزن سبک و استفاده آسانحجم کم در صورت تاشدن و عدم استفاده جهت قرار دادن در کابینت ...
قیمت : 18000 تومان
سبد آبکشی تاشو پایه دار یکی از جدیدترین لوازم کاربردی آشپزخانه می باشد که تولید و عرضه شده است. این محصول از جنس PVC با کیفیت بالا ساخته شده است و بنابراین بسیار مقاوم می باشد. از این سبد می توانید

ادامه مطلب  
روشهای ذخیره سازی در انرژی


26 اسلایدقدیم خانه ها را چگونه گرم می کردند ؟    قدیم خانه ها را با ذغال گرم می کردند وسیله ای بود به نام منقل که توی منقل خاکستر بود توی خاکستر را باز میکردیم داخلش را با خاکه ذغال پرمی کردند، و رویش را ذغال درشت میریختند و آتش می کردند و دررویش لوله ی گردی به نام آتشگیرمیزاشتند تا ذغال وخاکه ذغال خوب قرمزشود. که گازco2 از بین برود. البته این را روی بیرون ازاتاق میزاشتند. تا کاملاً گاز خارج شود.بعد منقل را به اتاق میبردند تا اتاق گرم شود. درضمن برائ پخت وپز از همان منقل استفاده می کردند. وبعد از آن چراغهای نفتی و بخار نفتی آمد.قدیم چگونه پخت وپزمی کردند ؟ اوایل با هیزم و بعد با منقل که روی آن یک سه پایه فلزی می گذاشتند ودیگ غذا را رویش قرار می دادند. وبعد از آن چراغهای نفتی به اسم والور آمد.

ادامه مطلب  
مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A10


مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A10..................................برای خرید به پایین مراجعه کنید...................................دسته بندی : مدل حجمی اسکچاپ..................................مناسب برای : طرح معماری-اجرا-طرح داخلی.................................شما می توانید تمامی فایل های اسکچاپ در سایت را با اسکچاپ 8 به بالا باز و استفاده کنید..................................شامل : فایل 3 بعدی3 بعدی : اسکچاپ ................................پسوند فایل ها :(اسکچاپ) : skp .............................حجم فایل (کلی) : 2.52 مگابایت..............................عکس را در سیستم خود ذخیره کنید تا با کیفیت اصلی مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب  
مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A9


مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A9..................................برای خرید به پایین مراجعه کنید...................................دسته بندی : مدل حجمی اسکچاپ..................................مناسب برای : طرح معماری-اجرا-طرح داخلی.................................شما می توانید تمامی فایل های اسکچاپ در سایت را با اسکچاپ 8 به بالا باز و استفاده کنید..................................شامل : فایل 3 بعدی3 بعدی : اسکچاپ ................................پسوند فایل ها :(اسکچاپ) : skp .............................حجم فایل (کلی) : 656 کیلوبایت..............................عکس را در سیستم خود ذخیره کنید تا با کیفیت اصلی مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب  
مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A8


مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A8..................................برای خرید به پایین مراجعه کنید...................................دسته بندی : مدل حجمی اسکچاپ..................................مناسب برای : طرح معماری-اجرا-طرح داخلی.................................شما می توانید تمامی فایل های اسکچاپ در سایت را با اسکچاپ 8 به بالا باز و استفاده کنید..................................شامل : فایل 3 بعدی3 بعدی : اسکچاپ ................................پسوند فایل ها :(اسکچاپ) : skp .............................حجم فایل (کلی) : 2.23 مگابایت..............................عکس را در سیستم خود ذخیره کنید تا با کیفیت اصلی مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب  
مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A7


مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A7..................................برای خرید به پایین مراجعه کنید...................................دسته بندی : مدل حجمی اسکچاپ..................................مناسب برای : طرح معماری-اجرا-طرح داخلی.................................شما می توانید تمامی فایل های اسکچاپ در سایت را با اسکچاپ 8 به بالا باز و استفاده کنید..................................شامل : فایل 3 بعدی3 بعدی : اسکچاپ ................................پسوند فایل ها :(اسکچاپ) : skp .............................حجم فایل (کلی) : 2.17 مگابایت..............................عکس را در سیستم خود ذخیره کنید تا با کیفیت اصلی مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب  
مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A6


مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A6..................................برای خرید به پایین مراجعه کنید...................................دسته بندی : مدل حجمی اسکچاپ..................................مناسب برای : طرح معماری-اجرا-طرح داخلی.................................شما می توانید تمامی فایل های اسکچاپ در سایت را با اسکچاپ 8 به بالا باز و استفاده کنید..................................شامل : فایل 3 بعدی3 بعدی : اسکچاپ ................................پسوند فایل ها :(اسکچاپ) : skp .............................حجم فایل (کلی) : 606 کیلوبایت..............................عکس را در سیستم خود ذخیره کنید تا با کیفیت اصلی مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب  
مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A5


مدل های 3 بعدی اسکچاپ در تاشو ......... A5..................................برای خرید به پایین مراجعه کنید...................................دسته بندی : مدل حجمی اسکچاپ..................................مناسب برای : طرح معماری-اجرا-طرح داخلی.................................شما می توانید تمامی فایل های اسکچاپ در سایت را با اسکچاپ 8 به بالا باز و استفاده کنید..................................شامل : فایل 3 بعدی3 بعدی : اسکچاپ ................................پسوند فایل ها :(اسکچاپ) : skp .............................حجم فایل (کلی) : 77.4 کیلوبایت..............................عکس را در سیستم خود ذخیره کنید تا با کیفیت اصلی مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
logo-samandehi